Przejdź do treści

Zapraszamy do naszego nowego sklepu Internetowego IT Sławno!

Przedstawiam finalny efekt zamontowania 16 kamer ip które łącznie obejmują 4 budynki i olbrzymi teren gospodarstwa rolnego pod Sławnem.

Całość systemu oparta o 15 kamer ip firmy Tiandy z funkcją DualLight oraz 1szt kamery z zmienną ogniskową która pozwala dostrzec zbyt oddalone tereny które przy zastosowaniu zwykłej kamery z stałym obiektywem pozostały by poza zasięgiem.
Funkcja Dual Light pozwala nam na zaprogramowanie różnych możliwości działania nocnego doświetlania kamery.

  • możemy mieć obraz kolorowy w nocy poprzez ciągłe włączenie światła białego z kamery
  • standardowa funkcja doświetlania w nocy reflektorem podczerwieni i użycie światła białego do ewentualnego odstraszenia intruza z momencie wykrycia ruchu

Duży teren instalacji wymusił na nas stworzenie kilku punktów centralnych, cała elektronika została zabezpieczona specjalnymi obudowami przystosowanymi do montażu zewnętrznego.
Natomiast połączenie między poszczególnymi budynkami gospodarstwa wykonane zostało dzięki zastosowaniu anten zewnętrznych TP-Link, zapewniają one stabilne i szybkie połączenie bezprzewodowe między poszczególnymi punktami a dodatkowym atutem jest sieć Wi-Fi na całej powierzchni gospodarki 😊

Nagrania przechowywane są na rejestratorze Tiandy TC-R3220 pozwalający na podłączenie do 20 kamer ip i 2 dysków twardych, dzięki zastosowaniu takich rozwiązań mamy możliwość umieszczenia dysków pozwalających na zapis do 30 dni.

Cały sprzęt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada 24-36 miesięczną gwarancję a głównym dostawcą tego zlecenia była firma Genway.

Zapraszamy do kontaktu po skonstruowanie idealnie dobranego dla państwa zestawu kamer dla domu, firmy, instytucji.

www.itslawno.pl
785-920-777
SPRZEDAŻ-MONTAŻ-SERWIS
SYSTEM ZABEZPIECZEŃ
ELEKTORNIKI
ROZWIĄZAŃ IT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *