Przejdź do treści

Zapraszamy do naszego nowego sklepu Internetowego IT Sławno!

Kamery PTZ przez wzgląd na swoją cenę nie skuszą każdego, jednak prawidłowo zamontowana kamera PTZ z pełną skutecznością potrafi zastąpić parę tańszych modeli rozlokowanych w wielu punktach, dodatkowo odpowiednia konfiguracja tras patrolowych i analityki obrazu sprawi, iż stanie się ona potężnym narzędziem mogącym w najwyższym stopniu zabezpieczyć nasz teren.

Przedstawione na zdjęciu kamery PTZ oferowane przez firmę Hikvision posiadają:

  • 4MPX, rozdzielczość 2k
  • doświetlanie obrazu do 150m
  • zoom optyczny x25 (rozczytamy tablice rejestracyjne auta oddalonego o 100-150m)
  • Detekcje ruchu wraz z analityką obrazu potrafiącą odróżnić ruch zwierzęcia od człowieka lub samochodu
  • funkcje DarkFighter, specjalny przetwornik, dzięki którym kamera jeszcze lepiej radzi sobie z miejscami o bardzo słabym oświetleniu.

Dzięki zastosowaniu tak zaawansowanych rozwiązań klienci posiadający monitoring, w którego skład wchodzą kamery PTZ dostają dostęp do potężnego narzędzia chroniącego ich posesje.

Na zdjęciach przedstawiam 2 lokalizacje w których nasza firma zamontowała systemu monitoringu opartych o parę kamer IP w wersjach podstawowych i jako rozszerzenie całego systemu zamontowane zostały kamery PTZ marki Hikvision z wszystkimi ww. funkcjami.

Cały sprzęt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada 24-36 miesięczną gwarancję a głównym dostawcą dla tego zlecenia była firma Eltrox, oddział w Koszalinie.

www.itslawno.pl
785-920-777
SPRZEDAŻ-MONTAŻ-SERWIS
SYSTEM ZABEZPIECZEŃ
ELEKTORNIKI
ROZWIĄZAŃ IT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *