Przejdź do treści

Zapraszamy do naszego nowego sklepu Internetowego IT Sławno!

Zamontowaliśmy system Internetu od Orange obejmujący antenę zewnętrzną i router domowy. Jednak, aby zachować pełnie estetyki montażowej i funkcjonalności postawiliśmy z klientami na dodatkowy access point firmy Ubiquiti.

Ubiquiti Networks to amerykański producent urządzeń sieciowych. Są to najczęściej urządzenia bezprzewodowe skierowane do małych, średnich firm oraz coraz częściej do gospodarstw domowych. Producent oferuje najwyższą jakość idącą w parze z innowacyjnością i odpowiednią ceną dzięki temu coraz więcej osób może sobie pozwolić na niezawodny sprzęt tej firmy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klient posiada własną sieć wifi na terenie całej posesji, bez znaczenia czy jest na ogrodzie, garażu czy w domu wifi działa zawsze bez zarzutu i ograniczeń a szafki pod telewizorem nie szpeci już router z wystającymi kablami.

Cały sprzęt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada 24-36 miesięczną gwarancję a głównym dostawcą dla tego zlecenia była firma Eltrox, oddział w Koszalinie oraz Orange Polska salon w Sławnie.

www.itslawno.pl
785-920-777
SPRZEDAŻ-MONTAŻ-SERWIS
SYSTEM ZABEZPIECZEŃ
ELEKTORNIKI
ROZWIĄZAŃ IT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *