Przejdź do treści

Zapraszamy do naszego nowego sklepu Internetowego IT Sławno!

Przedstawiony zestaw składa się z 4 kamer IP firmy Dahua z matrycą 4mpx i doświetlaniem w nocy do 50m. Kamery połączone do rejestratora mogącego zachować zapis nawet do 4 tygodni.

Pokazany system kamer w tym przypadku został zamontowany na domku letniskowym w okolicy miejscowości Jarosławiec, właściciele od teraz będą mieli stały podgląd na swoją posesję i nie będą musieli się zamartwiać, że ktoś niepowołany narusza ich teren.
Kamery posiadają czujnik ruchu który w razie ingerencji zadziała uruchamiając powiadomienia na aplikacji zainstalowanej w telefonie, tablecie lub komputerze😊 Dzięki zastosowaniu adapterów montażowych Dahua mamy pewność długowieczności instalacji i dodatkowo zapewniają gustowne wykończenie całej instalacji.

Jako element dodatkowy na wskazanym obiekcie został zamontowany system internetu LTE oraz automatyczna funkcja sterowania ogrzewaniem.

Stałe i stabilne łącze internetowe zapewnia antena Mikrotik SXT LTE która idealnie sprawdza się w miejscach o słabym sygnale, dzięki zastosowaniu tak solidnego sprzętu mamy tutaj spokój i stabilność na długi czas 😊 Automatyczne sterowanie systemem ogrzewania zostało stworzone na bazie systemu Aqara, dzięki temu właściciele mają możliwość zmiany temperatury panującej w domku używając aplikacji na smartfonie.

Cały sprzęt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada 24-36 miesięczną gwarancję a głównym dostawcą tego zlecenia była firma Genway.

Zapraszamy do kontaktu po skonstruowanie idealnie dobranego dla państwa zestawu kamer dla domu, firmy, instytucji.

www.itslawno.pl
785-920-777
SPRZEDAŻ-MONTAŻ-SERWIS
SYSTEM ZABEZPIECZEŃ
ELEKTORNIKI
ROZWIĄZAŃ IT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *