Przejdź do treści

Zapraszamy do naszego nowego sklepu Internetowego IT Sławno!

Przedstawiamy państwu efekt finalny jednej z naszych ciekawszych realizacji.

Przejechaliśmy do klienta ponad 500km 😊 ale czego się nie robi dla stałych i zadowolonych z dotychczasowej współpracy zleceniodawców.

Wszystko zaczęło się od zamontowania systemu kamer IP na domu letniskowym mieszczącym się w Jarosławcu, właściciel był na tyle zadowolony z warunków współpracy, jakości sprzętu i wykonania instalacji, że postanowił zaprosić nas do siebie, aby móc wykonać mu systemy monitoringu na ośrodku mieszczącym się w Karpaczu oraz domu będącym w Zielonej Górze.

Wszystkie 3 lokalizacje zostały wyposażone w nowoczesny choć budżetowy zestaw monitoringu IP firmy Vidiline, kamery IP o rozdzielczości 4MPX i doświetlaniu w nocy do 30m idealnie sprawdzają się na obiektach nie posiadających zbyt dużej powierzchni do obserwowania a niska cena jaką zapewnia ten producent sprawia, że klient ma możliwość zamontowania większej liczby urządzeń zachowując przy tym stosunkowo korzystną cenę całej instalacji.

Cały sprzęt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji i posiada 24-36 miesięczną gwarancję a głównym dostawcą dla tego zlecenia była firma Genway.

www.itslawno.pl
785-920-777
SPRZEDAŻ-MONTAŻ-SERWIS
SYSTEM ZABEZPIECZEŃ
ELEKTORNIKI
ROZWIĄZAŃ IT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *